Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Kurz společenského tance pro mládež 2023

logo taneční mládež

Taneční mistři: Lenka Milá a Orest Janeček

Celkem je přihlášeno:
26 dívek
27 chlapců

Vzhledem k tomuto počtu je letos otevřen 1 kurz !!!!!

Rezervace/předprodej vstupenek na VĚNEČEK (který se koná v pátek 1.12.2023) bude zahájen v pondělí 23.10.2023 v 9:00 hod.

Vstupenky si můžete
- REZERVOVAT!!! on-line na kc.tyniste.cz - platba v hotovosti a vyzvednutí v kanceláři KD
- rezervovat a koupit v kanceláři KD (494 371 693

Každý kurzista má nárok na max. 3 vstupenky pro svou rodinu.Cena:
Cena kurzu: 2 000 Kč/osoba, přenosná gardenka: 300 Kč (neplatí na Věneček)
Kurz obsahuje 13 lekcí včetně dvou prodloužených a závěrečného Věnečku
– přesný rozpis lekcí bude vyvěšen na konci článku

Způsob a termín úhrady: 
K úhradě kurzovného budete vyzváni e-mailem po uzávěrce přihlášek a případném rozdělení do kurzů.
Kurzovné a gardenku můžete zaplatit v hotovosti v kanceláři KD nebo převodem na účet Kulturního centra: 124 293 8389/0800, variabilní symbol: telef. číslo, které jste uvedli na přihlášce, do poznámky pro příjemce uveďte jméno kurzisty 

Průkazky a gardenky:
Průkazky a gardenky obdržíte na 1. lekci. 


Užitečné informace
Prosím, pročtěte si pozorně níže uvedené informace (zamezíme tak zbytečným dotazům a zdržování se navzájem).   

Jak se obléci a obout:
Dívky - krátké společenské šaty vcelku (se širší sukní) nebo i sukně a halenka, event. společenský top či tílko (pokud jsou střihem a materiálem vhodné do společnosti), rukavičky jsou vhodným doplňkem, ale jsou na Vašem uvážení. Boty na menším úzkém podpatku, s pevnou patou a tenkou podrážkou jsou nutností! (zkuste si v nich doma chodit a vzít si do nich silonovou punčochu)
Chlapci - tmavý (může, ale nemusí být černý) oblek, košile (libovolné barvy) a motýlek nebo kravata, tmavé ponožky a tmavé polobotky. Společenské rukavice jsou u chlapců nezbytné. 

Doprovod:
Doprovod v kurzech pro mládež se musí prokázat při vstupu gardenkou nebo jednorázovou vstupenkou, kterou je možné zakoupit na místě v pokladně za cenu:
- 40 Kč na běžné lekce
- 50 Kč na prodloužené - nelze zakoupit místenku ke stolu, gardenky platí
- 100 Kč na věneček - v předprodeji budou místenky ke konkrétním stolům, gardenky neplatí (je nutno si zakoupit místenku) 

Upozornění pro doprovod:
Náš kulturní dům není kapacitně největší a nedá se nafouknout. Domníváme se, že nám všem jde o to, aby si taneční užili hlavně tanečníci a ti potřebují na tanec nějaký prostor, který bychom jim měli poskytnout, když je kurz pro ně a neupřednostňovat doprovod. Proto na prodloužené nebudeme (stejně jako na běžné lekce) taneční prostor omezovat. Na sezení pro doprovod je k dispozici přísálí (55 míst) a balkon (24 + 24 míst). Místa se nezamlouvají ani neprodávají !!! Prosím tedy vás dospělé, abyste byli svým dětem vzorem a rozumně se domluvili - nechali sedět starší, trochu se omezili a nechodili na prodloužené v nadměrném počtu, spíše své návštěvy rozvrstvili do celého kurzu. Opravdu nemíníme dělat opatření a omezení, která budou upřednostňovat doprovod a budou v přímém rozporu s účelem a posláním tanečních kurzů. Věneček je už spíše společenská záležitost, takže stoly budou přidány i na taneční parket a jeviště. Každý účastník kurzu bude mít možnost zarezervovat a koupit si max. 4 místa u stolu (v kanceláři KD, rezervace na tel.: 494 371 693). 
Kulturní dům se otvírá vždy 1/2 hodiny před začátkem lekce.

Prosíme i návštěvníky, aby měli společenské oblečení - v žádném případě džíny a triko, příp. mikinu (týká se chlapců i dívek, žen i mužů). Pokud přijdete nevhodně oblečeni, nebudete vpuštěni do sálu.

Další upozornění se týká nošení nápojů ve skle NA PARKET (ne do sálu, ale přímo na parket) - týká se to těch, kteří sedí na židličkách přímo na tanečním parketě (ne u stolů v chodbě, příp. v přísálí). Porušujete tím naše bezpečnostní předpisy a snižujete společenskou úroveň tanečního kurzu - není to vesnická tancovačka. NENOSTE NA TANEČNÍ PARKET NÁPOJE VE SKLE!

Věneček:
Frekventanti kurzu mají vstup zdarma (v rámci zaplaceného kurzovného) bez nároku na místo u stolu.
Gardenky na Věneček neplatí.
Vstupenky pro rodinné příslušníky kurzistů jsou místenkové ke stolům za cenu 100 Kč a v předstihu se prodávají nebo rezervují on-line na kc.tyniste.cz, v kanceláři KD nebo telefonicky (494 371 693). 
Vstupenky na stání lze zakoupit na místě za 50 Kč.

Hudební doprovod:
Na tanečních lekcích jsou kvalitní nahrávky taneční hudby z CD (příp. MP3). Prodloužené a Věneček budou za doprovodu živé hudby (kapela Filipa Koláře).

Šatna:
Pro účastníky kurzů i doprovod je ve vstupní hale před vstupem do sálu k dispozici šatna zdarma. Zde máte možnost si odložit svršky, zavazadla a obuv. Do sálu není vhodné vnášet kabáty, bundy a jakákoliv zavazadla s výjimkou dámské kabelky. 
Šatna je na běžných lekcích bez obsluhy a NEZABEZPEČENÁ (nehlídaná), takže ve vlastním zájmu - nenechávejte v kapsách a zavazadlech cennosti (peníze, mobil, klíče, ...). 
Šatna s obsluhou (a hlídaná) je pouze při prodloužených a Věnečku (ZDARMA).

Alkohol:
Alkohol do tanečních nepatří. Všichni účastníci kurzů pro mládež, bez ohledu na věk, mají konzumaci alkoholických nápojů zakázanou (dle § 11 nového zákona č. 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek). U sálu je k dispozici občerstvení. Do sálu a přilehlých prostor tedy není možné přinášet jakékoliv vlastní nápoje nebo jídlo. Pokud se kurzista dostaví do tanečních v podnapilém stavu, nebude mu umožněn vstup do sálu.

Fotografie:
Kurzisté si mohou pořizovat fotografie pro osobní účely po celou dobu kurzu. Oficiální společná fotografie bude pořízena dle pokynu lektorů v průběhu výukových lekcí profesionálním fotografem.


Pokud máte dotaz, na který jste nenašli na těchto stránkách odpověď, zavolejte nám do Kulturního centra - tel. 494 371 693 nebo napište na e-mailovou adresu: dobesova@tyniste.cz

rozpis 2023 web.jpg
18.1.2023 11:37:53 - aktualizováno 24.7.2023 14:26:54 | přečteno 2340x | dana.dobesova
 

Kulturní centrum města Týniště nad Orlicí

Tyršovo náměstí 478
517 21 Týniště nad Orlicí

tel.: +420 494 371 693
e-mail: kulturni.centrum@tyniste.cz

IČO: 428 86 139
Bankovní spojení: 1242938389/0800

podrobné kontakty zde

 

facebook

Pokladna

Předprodej a rezervace vstupenek v kanceláři KD

 Pondělí 9:00 - 11:30 
 Úterý 9:00 - 11:30 
 Středa 9:00 - 11:30 13:00 - 16:00
 Čtvrtek 9:00 - 11:30 
 Pátek 9:00 - 11:30 
nebo na tel.: 494 371 693
load