Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

13. Čarodějnice 2022

billboard ČAR 2022 originál


13. Čarodějnice v Týništi nad Orlicí - sobota 30.4.2022 od 15 hodin Mírové náměstí, Tyršovo náměstí, zahrada DDM, pálení čarodějnic na skládce Služeb pod náměstím, ...


V roce 2019 jsme nastartovali „novou éru“ týnišťských Čarodějnic. A podle výsledku (počet návštěvníků, ohlasy, atd.) nám (i vám všem) musí být jasné, že to byl správný tah. Kovid nám, bohužel, neumožnil plynule pokračovat, takže jsme byli nuceni na 2 roky „nové“ Čarodějnice „zmrazit“. Ale zdá se, že letos pomalu „ledy začínají tát“ a že konečně budeme moct navázat na onen historicky důležitý 12. ročník. Pojďme tedy vstříc 13. Čarodějnicím, které budou opět velké, zábavné, s bohatým programem jak pro dospělé (pestrý hudební program), tak pro děti (zábava, hudební program, soutěže).


Tak trochu konkrétněji: 

 • Mírové a Tyršovo náměstí
  Hlavní podium (Město Týniště stage) 13. Čarodějnic bude na Mírovém náměstí, kde vystoupí hlavní hvězdy festivalu. Program začne už v 16 hodin (kapelou pro děti), celkem se na něm představí 4 kapely. Druhé pódium bude na Tyršově náměstí před Kulturním centrem (TLAPNET stage), kde vystoupí také 4 kapely. 

 • Pro děti
  Program pro děti startuje v 15 hodin. O organizaci her a soutěží pro naše nejmenší se letos postará: 
  - DDM Týniště nad Orlicí. Bude Čarodějná cesta se soutěžemi o různé ceny. Další ceny mohou děti získat v anketě Miss Čarodějnice, která bude vyhlášena v 17:50 na hlavním podiu. 
  - Česká spořitelna s výukovým programem k finanční gramotnosti "Vydej se za svým snem". Děti se formou hry naučí, že vše, co koupíme, má nějakou hodnotu a musíme za to zaplatit. Před vstupem do herní zóny každé dítě obdrží spořící prasátko, které si odnese domů. V herní zóně plní úkoly, za které dostává žetony. Závěrem u směnárny si děti za žetony nakoupí drobný dárek, nebo si žetony vymění za opravdové peníze - koruny do spořícího prasátka. 
  - EKO-KOM se soutěžemi a skákacím hradem
  - TLAPNET - s VR stánkem, malováním pro děti a velikým maskotem
  Buřty si opečete na zahradě DDM od 17:30 (buřty s sebou!) a velká čarodějnická hranice také bude (zapálí ji v 18:45 hod. místní hasiči). Bude toho spousta! 

 • Občerstvení
  Na náměstí vyroste kromě podia také velký stan s občerstvením, točit se bude Plzeňský Prazdroj, podávat se bude výborná káva a spousta jiných nápojů. Kromě tradičních festivalových dobrot (langoše, maso na grilu, klobásy, párky) budou k mání i drobné pochutiny, jako např. trdelníky, bramborové spirálky, škvarkové tyčinky nebo vata a pop-corn. Na akci tak můžete určitě přijít i s prázdným žaludkem. 

 • Bude hudba!
  Jak už bylo zmíněno, na akci vystoupí celkem 8 kapel na dvou pódiích a postarají se o hudební program od 16:15 až do půlnoci. Skupiny budou střídavě vystupovat na Mírovém a Tyršově náměstí, takže kdo bude chtít, stihne všechny. A na koho se můžeme těšit? Vystoupí rocková kapela The Hops Party, jaroměřsko-pražské uskupení Whatrock, autentičtí Foxy Mama, hiphopoví Prago Union, pro děti Pískomil se vrací, domácí Band-a-SKA, ale hlavně Mňága a Žďorp Vypsaná fixa, které není třeba představovat.

 • Čarodějnice ZADARMO
  Tohle všechno pro Vás chystáme na sobotu 30. dubna 2022, celé odpoledne a večer, na Mírovém a Tyršově náměstí a samozřejmě ZADARMO! Tak doufáme, že Vás přijde co nejvíc, už se moc těšíme! 


Město Týniště stage, Mírové náměstí

program na Město stage 2022 page 001

Pískomil se vrací
Kapela Pískomil se vrací patří k jedné z mála profesionálních kapel, která se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě a tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Při jejich živelném koncertu si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem. Od roku 2012 kapela odehrála přes 500 koncertů a získala si řadu fanoušků. Jejich písničky hraje denně Český rozhlas – Rádio Junior. S kvalitní tvorbou pro děti si kapela získala stabilní místo na české hudební scéně a vystoupuje například na velkých festivalových pódiích (Přehrady, Colours of Ostrava, United Islands of Prague, Vysočina Fest, Benátská noc, Mezi ploty atd. ), městských slavnostech, vinobraních a všude tam, kde je vítaná rodinná zábava.
https://piskomilsevraci.cz/ 

Mňága a Žďorp
Mňága a Žďorp je česká rocková kapela, působící od roku 1987. Na svém kontě má mnoho skvělých písní a textů, které oslovovaly a stále oslovují všechny věkové generace. Písně skupiny Mňága a Ždorp jsou nadčasové a mají hodně příznivců, i když si to sám frontman skupiny Petr Fiala nepřipouští. Vydala 13 řadových alb a 2 živá DVD. S režisérem Petrem Zelenkou natočili film Mňága: Happyend. Vystupovala v Anglii, Americe, Německu, Belgii, Rumunsku, Holandsku, Maďarsku a v Číně. V současnosti hraje ve složení Petr Fiala - zpěv, kytara, Martin Knor - kytara, mandolína, Jaromír Mikel - kytara, Petr Nekuža - baskytara, zpěv, Jiří Tibitanzl - saxofony, klávesy, zpěv a Marcel Gabriel - bicí.
https://www.mnaga.cz/ 

Band-a-SKA
Domácí kapela, která se výrazně podílí na přípravách a organizaci této velké akce. Na jejich vystoupení se můžete na Čarodějnice letos těšit už poosmé! Energická kapela s autorskou tvorbou na žánrovém rozmezí ska, pop rocku, funku a spousty jiných stylů. Už devět let objíždí koncerty a festivaly po celé republice a má za sebou i několik zahraničních výjezdů (Německo, Polsko, Anglie).
https://www.facebook.com/bandska/ 

Vypsaná fixa
Vypsaná fiXa je oblíbená česká hudební skupina hrající punk respektive punk-pop. Kapela vzešla v roce 1994 v Pardubicích z rozpadající se formace K.R.K. Její tvorba je proslulá zajímavými básnickými - často surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman Michal Mareda, známý jako Márdi. V jeho písních je patrná inspirace například Williamem Saroyanem nebo Gabrielem Garcíou Márquezem. Vypsaná fixa je především koncertní kapelou, která hraje po celé republice a je jedním z nejvytěžovanějších hostů letních festivalů a vyjíždí I za hranice (Polsko, Německo, Holandsko, Itálie).
http://www.vypsanafixa.cz/

Tlapnet stage, Tyršovo náměstí

program na TLAPNET stage 2022 page 001

The Hops Party
Celá myšlenka The Hops Party je v podstatě únik od složitých kompozic ostatních kapel, ve kterých se angažují, únik od snahy dělat něco moderního, progresivního. Záměr je hrát jednoduché, z blues a rock’n’rollu vycházející písničky. Od podlahy, tak jak to tam „spadne“ po deseti minutách zkoušení. Takže – tato dvoučlenná kapela vám předvede jednoduchej, hlučnej a údernej rokenrol, hezky postaru.
https://www.facebook.com/thehopsparty/

Whatrock
Whatrock je pětičlenná kapela napůl z Prahy, napůl z východočeské Jaroměře, hrající vlastní tvorbu s českými texty. Autorské hudbě, která je inspirovaná stejnou měrou hardrockem, blues i heavymetalem, kraluje nezaměnitelná barva hlasu zpěvačky a "frontwoman" Zdeňky Borecké. Na kontě mají premiérové ​​EP Led a Slzy (2013), debutovou dlouhohrající desku Hra s Ohněm (2015), singly Led a Slzy (2018), Bouři Nespoutáš (2018) a nejnověji Chuť ráje (leden 2019) s videoklipem z dílny agentury Videsign a produkce Movees .
http://www.whatrock.cz/

Foxy Mama
Kapela Foxy Mama je nové power trio čerpající inspiraci z hudby 60. a 70. let. Autorská tvorba kapely míchá hard rock, blues a soul. Trio vzniklo v roce 2018 s cílem přinést na hudební scénu autentické pojetí těchto žánrů. Originalita vlastní tvorby tkví v propojení tradičních a moderních prvků amerického blues rocku. Složení: David Kandler - kytara, zpěv Šimon Krátký – baskytara, Vítek Skalička – bicí.
https://www.facebook.com/foxymamaband

PRAGO UNION
Prago Union je pražská hip-hopová skupina založená okolo roku 2002. V současnosti působí ve složení Kato a DJ Ramel z Českých Budějovic. Prago Union vystupují i s živou kapelou, kterou tvoří Ondřej Hauser (basa), Oliver Lipenský (bicí), Tony Dlapa (kytara) a Jen Hovorka (klávesy). Kapela Prago Union nemá při vší skromnosti v současném domácím hiphopu konkurenci. Úspěch slaví opravdu na všech frontách, daří se jí, na co sáhne, a navíc jako jediná dokáže se svým programem oslovit jak zapřisáhlé hiphopery, tak stejně zapřisáhlé odpůrce hiphopu.
https://www.pragounion.cz/Organizační záležitosti - PARKOVÁNÍ:
- prosíme majitele aut, kteří bydlí nebo pracují v prostoru obou náměstí, aby pro odpoledne a večer 30. dubna využili jiné parkovací stání. Za případné škody na autech neručíme.


- protože nám během těch dvou „kulturně mrtvých“ let zmizel prostor na parkování (vyrostl tam nový bytový dům), letos se bude parkovat u "Bobkárny", pro přespolní plánek zde:

MAPA PRO LIDI  PARKOVIŠTĚ
A teď už jen to počasí - a může to vypuknout. 


Hlavní partner akce:

Město Týniště nad Orlicí

erb konečný 915x1079

Mediální partneři

B)rychnovsky deník 1  A)hitradio cerna hora barevna verze 1

 

Sponzoři:

TLAPNET, s.r.o.

 Tlapnet logo (7) (1)ODEKO, s.r.o.  3 ODEKO
AQUA SERVIS 3 aquaservis logoDSK Stavebniny 4 logo DSK 1
TELUX 5 logo TELUX 1FATO holding fato holding
  PilsnerUrquel PilsnerUrquel ECS ECS blue

KDE VŠUDE SE O AKCI DOZVÍTE:

 • Hitrádio Černá Hora (mediální partner akce)
 • Rychnovský deník (mediální partner akce)
 • Týdeník 5plus2
 • Orlický týdeník
 • ORIN (orlické inzertní noviny)
 • Právo
 • orlicky.net
 • kc.tyniste.cz, www.tyniste.cz, facebook Kulturní centrum, facebook Čarodějnice v Týništi nad Orlicí
 • billboard na výjezdu z Hradce Králové směrem na Týniště nad Orlicí, plakátya {color: rgb(0, 0, 238);} a:visited {color: rgb(85, 26, 139);} body {font-family: "Segoe UI"; font-size: 12pt;}

čar 2022 - galerie

carodejnice tno 2022 male 001

carodejnice tno 2022 male 001

 
carodejnice tno 2022 male 066

carodejnice tno 2022 male 066

 
carodejnice tno 2022 male 020

carodejnice tno 2022 male 020

 
carodejnice tno 2022 male 030

carodejnice tno 2022 male 030

 
carodejnice tno 2022 male 007

carodejnice tno 2022 male 007

 
carodejnice tno 2022 male 040

carodejnice tno 2022 male 040

 
carodejnice tno 2022 male 034

carodejnice tno 2022 male 034

 
carodejnice tno 2022 male 015

carodejnice tno 2022 male 015

 
carodejnice tno 2022 male 005

carodejnice tno 2022 male 005

 
carodejnice tno 2022 male 044

carodejnice tno 2022 male 044

 
carodejnice tno 2022 male 048

carodejnice tno 2022 male 048

 
carodejnice tno 2022 male 019

carodejnice tno 2022 male 019

 
carodejnice tno 2022 male 010

carodejnice tno 2022 male 010

 
carodejnice tno 2022 male 042

carodejnice tno 2022 male 042

 
carodejnice tno 2022 male 045

carodejnice tno 2022 male 045

 
carodejnice tno 2022 male 046

carodejnice tno 2022 male 046

 
carodejnice tno 2022 male 050

carodejnice tno 2022 male 050

 
carodejnice tno 2022 male 006

carodejnice tno 2022 male 006

 
carodejnice tno 2022 male 039

carodejnice tno 2022 male 039

 
carodejnice tno 2022 male 031

carodejnice tno 2022 male 031

 
carodejnice tno 2022 male 033

carodejnice tno 2022 male 033

 
carodejnice tno 2022 male 049

carodejnice tno 2022 male 049

 
carodejnice tno 2022 male 008

carodejnice tno 2022 male 008

 
carodejnice tno 2022 male 014

carodejnice tno 2022 male 014

 
carodejnice tno 2022 male 004

carodejnice tno 2022 male 004

 
carodejnice tno 2022 male 016

carodejnice tno 2022 male 016

 
carodejnice tno 2022 male 027

carodejnice tno 2022 male 027

 
carodejnice tno 2022 male 054

carodejnice tno 2022 male 054

 
carodejnice tno 2022 male 056

carodejnice tno 2022 male 056

 
carodejnice tno 2022 male 052

carodejnice tno 2022 male 052

 
carodejnice tno 2022 male 038

carodejnice tno 2022 male 038

 
carodejnice tno 2022 male 002

carodejnice tno 2022 male 002

 
carodejnice tno 2022 male 028

carodejnice tno 2022 male 028

 
carodejnice tno 2022 male 051

carodejnice tno 2022 male 051

 
carodejnice tno 2022 male 059

carodejnice tno 2022 male 059

 
carodejnice tno 2022 male 022

carodejnice tno 2022 male 022

 
carodejnice tno 2022 male 061

carodejnice tno 2022 male 061

 
carodejnice tno 2022 male 041

carodejnice tno 2022 male 041

 
carodejnice tno 2022 male 013

carodejnice tno 2022 male 013

 
carodejnice tno 2022 male 065

carodejnice tno 2022 male 065

 
carodejnice tno 2022 male 029

carodejnice tno 2022 male 029

 
carodejnice tno 2022 male 024

carodejnice tno 2022 male 024

 
carodejnice tno 2022 male 148

carodejnice tno 2022 male 148

 
carodejnice tno 2022 male 153

carodejnice tno 2022 male 153

 
carodejnice tno 2022 male 166

carodejnice tno 2022 male 166

 
carodejnice tno 2022 male 071

carodejnice tno 2022 male 071

 
carodejnice tno 2022 male 080

carodejnice tno 2022 male 080

 
carodejnice tno 2022 male 070

carodejnice tno 2022 male 070

 
carodejnice tno 2022 male 075

carodejnice tno 2022 male 075

 
carodejnice tno 2022 male 076

carodejnice tno 2022 male 076

 
carodejnice tno 2022 male 072

carodejnice tno 2022 male 072

 
carodejnice tno 2022 male 146

carodejnice tno 2022 male 146

 
carodejnice tno 2022 male 157

carodejnice tno 2022 male 157

 
carodejnice tno 2022 male 154

carodejnice tno 2022 male 154

 
carodejnice tno 2022 male 132

carodejnice tno 2022 male 132

 
carodejnice tno 2022 male 117

carodejnice tno 2022 male 117

 
carodejnice tno 2022 male 150

carodejnice tno 2022 male 150

 
carodejnice tno 2022 male 127

carodejnice tno 2022 male 127

 
carodejnice tno 2022 male 074

carodejnice tno 2022 male 074

 
carodejnice tno 2022 male 115

carodejnice tno 2022 male 115

 
carodejnice tno 2022 male 158

carodejnice tno 2022 male 158

 
carodejnice tno 2022 male 122

carodejnice tno 2022 male 122

 
carodejnice tno 2022 male 129

carodejnice tno 2022 male 129

 
carodejnice tno 2022 male 101

carodejnice tno 2022 male 101

 
carodejnice tno 2022 male 067

carodejnice tno 2022 male 067

 
carodejnice tno 2022 male 073

carodejnice tno 2022 male 073

 
carodejnice tno 2022 male 149

carodejnice tno 2022 male 149

 
carodejnice tno 2022 male 068

carodejnice tno 2022 male 068

 
carodejnice tno 2022 male 109

carodejnice tno 2022 male 109

 
carodejnice tno 2022 male 069

carodejnice tno 2022 male 069

 
carodejnice tno 2022 male 098

carodejnice tno 2022 male 098

 
carodejnice tno 2022 male 133

carodejnice tno 2022 male 133

 
carodejnice tno 2022 male 118

carodejnice tno 2022 male 118

 
carodejnice tno 2022 male 120

carodejnice tno 2022 male 120

 
carodejnice tno 2022 male 164

carodejnice tno 2022 male 164

 
carodejnice tno 2022 male 124

carodejnice tno 2022 male 124

 
carodejnice tno 2022 male 152

carodejnice tno 2022 male 152

 
carodejnice tno 2022 male 099

carodejnice tno 2022 male 099

 
carodejnice tno 2022 male 081

carodejnice tno 2022 male 081

 
carodejnice tno 2022 male 156

carodejnice tno 2022 male 156

 
carodejnice tno 2022 male 110

carodejnice tno 2022 male 110

 
carodejnice tno 2022 male 128

carodejnice tno 2022 male 128

 
carodejnice tno 2022 male 121

carodejnice tno 2022 male 121

 
carodejnice tno 2022 male 131

carodejnice tno 2022 male 131

 
carodejnice tno 2022 male 113

carodejnice tno 2022 male 113

 
carodejnice tno 2022 male 161

carodejnice tno 2022 male 161

 
carodejnice tno 2022 male 107

carodejnice tno 2022 male 107

 
carodejnice tno 2022 male 086

carodejnice tno 2022 male 086

 
carodejnice tno 2022 male 163

carodejnice tno 2022 male 163

 
carodejnice tno 2022 male 106

carodejnice tno 2022 male 106

 
carodejnice tno 2022 male 172

carodejnice tno 2022 male 172

 
carodejnice tno 2022 male 151

carodejnice tno 2022 male 151

 
carodejnice tno 2022 male 165

carodejnice tno 2022 male 165

 
carodejnice tno 2022 male 126

carodejnice tno 2022 male 126

 
carodejnice tno 2022 male 134

carodejnice tno 2022 male 134

 
carodejnice tno 2022 male 111

carodejnice tno 2022 male 111

 
carodejnice tno 2022 male 087

carodejnice tno 2022 male 087

 
carodejnice tno 2022 male 130

carodejnice tno 2022 male 130

 
carodejnice tno 2022 male 145

carodejnice tno 2022 male 145

 
carodejnice tno 2022 male 105

carodejnice tno 2022 male 105

 
carodejnice tno 2022 male 100

carodejnice tno 2022 male 100

 
carodejnice tno 2022 male 093

carodejnice tno 2022 male 093

 
carodejnice tno 2022 male 082

carodejnice tno 2022 male 082

 
carodejnice tno 2022 male 137

carodejnice tno 2022 male 137

 
carodejnice tno 2022 male 091

carodejnice tno 2022 male 091

 
carodejnice tno 2022 male 094

carodejnice tno 2022 male 094

 
carodejnice tno 2022 male 140

carodejnice tno 2022 male 140

 
carodejnice tno 2022 male 143

carodejnice tno 2022 male 143

 
carodejnice tno 2022 male 092

carodejnice tno 2022 male 092

 
carodejnice tno 2022 male 162

carodejnice tno 2022 male 162

 
carodejnice tno 2022 male 142

carodejnice tno 2022 male 142

 
carodejnice tno 2022 male 104

carodejnice tno 2022 male 104

 
carodejnice tno 2022 male 138

carodejnice tno 2022 male 138

 
carodejnice tno 2022 male 102

carodejnice tno 2022 male 102

 
carodejnice tno 2022 male 160

carodejnice tno 2022 male 160

 
carodejnice tno 2022 male 141

carodejnice tno 2022 male 141

 
carodejnice tno 2022 male 173

carodejnice tno 2022 male 173

 
carodejnice tno 2022 male 183

carodejnice tno 2022 male 183

 
carodejnice tno 2022 male 184

carodejnice tno 2022 male 184

 
carodejnice tno 2022 male 182

carodejnice tno 2022 male 182

 
carodejnice tno 2022 male 192

carodejnice tno 2022 male 192

 
carodejnice tno 2022 male 191

carodejnice tno 2022 male 191

 
carodejnice tno 2022 male 179

carodejnice tno 2022 male 179

 
carodejnice tno 2022 male 186

carodejnice tno 2022 male 186

 
carodejnice tno 2022 male 188

carodejnice tno 2022 male 188

 
carodejnice tno 2022 male 180

carodejnice tno 2022 male 180

 
carodejnice tno 2022 male 189

carodejnice tno 2022 male 189

 
carodejnice tno 2022 male 174

carodejnice tno 2022 male 174

 
carodejnice tno 2022 male 177

carodejnice tno 2022 male 177

 
carodejnice tno 2022 male 195

carodejnice tno 2022 male 195

 
carodejnice tno 2022 male 187

carodejnice tno 2022 male 187

 
carodejnice tno 2022 male 175

carodejnice tno 2022 male 175

 
carodejnice tno 2022 male 176

carodejnice tno 2022 male 176

 
carodejnice tno 2022 male 181

carodejnice tno 2022 male 181

 
carodejnice tno 2022 male 185

carodejnice tno 2022 male 185

 
carodejnice tno 2022 male 199

carodejnice tno 2022 male 199

 
carodejnice tno 2022 male 178

carodejnice tno 2022 male 178

 
carodejnice tno 2022 male 228

carodejnice tno 2022 male 228

 
carodejnice tno 2022 male 203

carodejnice tno 2022 male 203

 
carodejnice tno 2022 male 213

carodejnice tno 2022 male 213

 
carodejnice tno 2022 male 206

carodejnice tno 2022 male 206

 
carodejnice tno 2022 male 210

carodejnice tno 2022 male 210

 
carodejnice tno 2022 male 205

carodejnice tno 2022 male 205

 
carodejnice tno 2022 male 208

carodejnice tno 2022 male 208

 
carodejnice tno 2022 male 211

carodejnice tno 2022 male 211

 
carodejnice tno 2022 male 207

carodejnice tno 2022 male 207

 
carodejnice tno 2022 male 229

carodejnice tno 2022 male 229

 
carodejnice tno 2022 male 200

carodejnice tno 2022 male 200

 
carodejnice tno 2022 male 212

carodejnice tno 2022 male 212

 
carodejnice tno 2022 male 202

carodejnice tno 2022 male 202

 
carodejnice tno 2022 male 209

carodejnice tno 2022 male 209

 
carodejnice tno 2022 male 201

carodejnice tno 2022 male 201

 
carodejnice tno 2022 male 204

carodejnice tno 2022 male 204

 
carodejnice tno 2022 male 217

carodejnice tno 2022 male 217

 
carodejnice tno 2022 male 219

carodejnice tno 2022 male 219

 
carodejnice tno 2022 male 226

carodejnice tno 2022 male 226

 
carodejnice tno 2022 male 227

carodejnice tno 2022 male 227

 
carodejnice tno 2022 male 225

carodejnice tno 2022 male 225

 
carodejnice tno 2022 male 230

carodejnice tno 2022 male 230

 
carodejnice tno 2022 male 231

carodejnice tno 2022 male 231

 
carodejnice tno 2022 male 232

carodejnice tno 2022 male 232

 
carodejnice tno 2022 male 238

carodejnice tno 2022 male 238

 
carodejnice tno 2022 male 247

carodejnice tno 2022 male 247

 
carodejnice tno 2022 male 253

carodejnice tno 2022 male 253

 
carodejnice tno 2022 male 252

carodejnice tno 2022 male 252

 
carodejnice tno 2022 male 254

carodejnice tno 2022 male 254

 
carodejnice tno 2022 male 248

carodejnice tno 2022 male 248

 
carodejnice tno 2022 male 251

carodejnice tno 2022 male 251

 
carodejnice tno 2022 male 242

carodejnice tno 2022 male 242

 
carodejnice tno 2022 male 244

carodejnice tno 2022 male 244

 
carodejnice tno 2022 male 245

carodejnice tno 2022 male 245

 
carodejnice tno 2022 male 246

carodejnice tno 2022 male 246

 
carodejnice tno 2022 male 233

carodejnice tno 2022 male 233

 
carodejnice tno 2022 male 237

carodejnice tno 2022 male 237

 
carodejnice tno 2022 male 235

carodejnice tno 2022 male 235

 
carodejnice tno 2022 male 236

carodejnice tno 2022 male 236

 
carodejnice tno 2022 male 247

carodejnice tno 2022 male 247

 
carodejnice tno 2022 male 248

carodejnice tno 2022 male 248

 
carodejnice tno 2022 male 252

carodejnice tno 2022 male 252

 
carodejnice tno 2022 male 253

carodejnice tno 2022 male 253

 
carodejnice tno 2022 male 263

carodejnice tno 2022 male 263

 
carodejnice tno 2022 male 251

carodejnice tno 2022 male 251

 
carodejnice tno 2022 male 254

carodejnice tno 2022 male 254

 
carodejnice tno 2022 male 268

carodejnice tno 2022 male 268

 
carodejnice tno 2022 male 266

carodejnice tno 2022 male 266

 
carodejnice tno 2022 male 265

carodejnice tno 2022 male 265

 
carodejnice tno 2022 male 262

carodejnice tno 2022 male 262

 
carodejnice tno 2022 male 255

carodejnice tno 2022 male 255

 
carodejnice tno 2022 male 264

carodejnice tno 2022 male 264

 
carodejnice tno 2022 male 271

carodejnice tno 2022 male 271

 
carodejnice tno 2022 male 269

carodejnice tno 2022 male 269

 
carodejnice tno 2022 male 258

carodejnice tno 2022 male 258

 
carodejnice tno 2022 male 256

carodejnice tno 2022 male 256

 
carodejnice tno 2022 male 257

carodejnice tno 2022 male 257

 
carodejnice tno 2022 male 259

carodejnice tno 2022 male 259

 
carodejnice tno 2022 male 273

carodejnice tno 2022 male 273

 
carodejnice tno 2022 male 281

carodejnice tno 2022 male 281

 
carodejnice tno 2022 male 282

carodejnice tno 2022 male 282

 
carodejnice tno 2022 male 289

carodejnice tno 2022 male 289

 
carodejnice tno 2022 male 291

carodejnice tno 2022 male 291

 
carodejnice tno 2022 male 287

carodejnice tno 2022 male 287

 
carodejnice tno 2022 male 283

carodejnice tno 2022 male 283

 
carodejnice tno 2022 male 290

carodejnice tno 2022 male 290

 
carodejnice tno 2022 male 284

carodejnice tno 2022 male 284

 
carodejnice tno 2022 male 285

carodejnice tno 2022 male 285

 
carodejnice tno 2022 male 274

carodejnice tno 2022 male 274

 
carodejnice tno 2022 male 278

carodejnice tno 2022 male 278

 
carodejnice tno 2022 male 276

carodejnice tno 2022 male 276

 
carodejnice tno 2022 male 280

carodejnice tno 2022 male 280

 
carodejnice tno 2022 male 286

carodejnice tno 2022 male 286

 
carodejnice tno 2022 male 297

carodejnice tno 2022 male 297

 
carodejnice tno 2022 male 305

carodejnice tno 2022 male 305

 
carodejnice tno 2022 male 304

carodejnice tno 2022 male 304

 
carodejnice tno 2022 male 299

carodejnice tno 2022 male 299

 
carodejnice tno 2022 male 321

carodejnice tno 2022 male 321

 
carodejnice tno 2022 male 301

carodejnice tno 2022 male 301

 
carodejnice tno 2022 male 308

carodejnice tno 2022 male 308

 
carodejnice tno 2022 male 295

carodejnice tno 2022 male 295

 
carodejnice tno 2022 male 316

carodejnice tno 2022 male 316

 
carodejnice tno 2022 male 318

carodejnice tno 2022 male 318

 
carodejnice tno 2022 male 315

carodejnice tno 2022 male 315

 
carodejnice tno 2022 male 292

carodejnice tno 2022 male 292

 
carodejnice tno 2022 male 309

carodejnice tno 2022 male 309

 
carodejnice tno 2022 male 303

carodejnice tno 2022 male 303

 
carodejnice tno 2022 male 317

carodejnice tno 2022 male 317

 
carodejnice tno 2022 male 313

carodejnice tno 2022 male 313

 
carodejnice tno 2022 male 302

carodejnice tno 2022 male 302

 
carodejnice tno 2022 male 306

carodejnice tno 2022 male 306

 
carodejnice tno 2022 male 307

carodejnice tno 2022 male 307

 
carodejnice tno 2022 male 310

carodejnice tno 2022 male 310

 
carodejnice tno 2022 male 312

carodejnice tno 2022 male 312

 
carodejnice tno 2022 male 323

carodejnice tno 2022 male 323

 
carodejnice tno 2022 male 340

carodejnice tno 2022 male 340

 
carodejnice tno 2022 male 333

carodejnice tno 2022 male 333

 
carodejnice tno 2022 male 335

carodejnice tno 2022 male 335

 
carodejnice tno 2022 male 342

carodejnice tno 2022 male 342

 
carodejnice tno 2022 male 325

carodejnice tno 2022 male 325

 
carodejnice tno 2022 male 322

carodejnice tno 2022 male 322

 
carodejnice tno 2022 male 338

carodejnice tno 2022 male 338

 
carodejnice tno 2022 male 329

carodejnice tno 2022 male 329

 
carodejnice tno 2022 male 339

carodejnice tno 2022 male 339

 
carodejnice tno 2022 male 332

carodejnice tno 2022 male 332

 
carodejnice tno 2022 male 343

carodejnice tno 2022 male 343

 
carodejnice tno 2022 male 326

carodejnice tno 2022 male 326

 
carodejnice tno 2022 male 341

carodejnice tno 2022 male 341

 
carodejnice tno 2022 male 336

carodejnice tno 2022 male 336

 
carodejnice tno 2022 male 330

carodejnice tno 2022 male 330

 
carodejnice tno 2022 male 328

carodejnice tno 2022 male 328

 
carodejnice tno 2022 male 344

carodejnice tno 2022 male 344

 
carodejnice tno 2022 male 327

carodejnice tno 2022 male 327

 
carodejnice tno 2022 male 334

carodejnice tno 2022 male 334

 
carodejnice tno 2022 male 337

carodejnice tno 2022 male 337

 
carodejnice tno 2022 male 346

carodejnice tno 2022 male 346

 
carodejnice tno 2022 male 347

carodejnice tno 2022 male 347

 
carodejnice tno 2022 male 345

carodejnice tno 2022 male 345

 
carodejnice tno 2022 male 351

carodejnice tno 2022 male 351

 
carodejnice tno 2022 male 348

carodejnice tno 2022 male 348

 
 
31.3.2022 18:39:56 | přečteno 7068x | dana.dobesova
 

Kulturní centrum města Týniště nad Orlicí

Tyršovo náměstí 478
517 21 Týniště nad Orlicí

tel.: +420 494 371 693
e-mail: kulturni.centrum@tyniste.cz

IČO: 428 86 139
Bankovní spojení: 1242938389/0800

podrobné kontakty zde

 

facebook

Pokladna

Předprodej a rezervace vstupenek v kanceláři KD

 Pondělí 9:00 - 11:30 
 Úterý 9:00 - 11:30 
 Středa 9:00 - 11:30 13:00 - 16:00
 Čtvrtek 9:00 - 11:30 
 Pátek 9:00 - 11:30 
nebo na tel.: 494 371 693
load