Do konce roku 2020 (včetně) jsou všechny plánované akce zrušeny - vracíme vstupné

Vzhledem k pokračujícímu trendu utahování - rozvolňování opatření kolem té nemoci s velkou reklamou jsme nuceni zrušit všechny akce do konce roku 2020. Z imaginárního systému PES jasně vyplývá, že i při hrozbě 0 zůstane většina restriktivních opatření (roušky, shromažďování, atd...). Koncert Věry Martinové by se mohl konat (v našich rozměrech) ve stupni 2 (a tu radost nám neudělají, a kdyby náhodou udělali, tak nestihneme prodat vstupenky - je to moc hezky vymyšlené).
A pokud jde o Ohňostroj - tam nám nestačí ani stupeň 1 (riziko 0-20) - max. 1.000 lidí venku (ve dvou sektorech). A stupeň 1 nebude na 100% (to by se musel stát zázrak - i když...) Každopádně jsme připraveni.

Žádáme všechny, kteří si zakoupili vstupenky na nerealizované akce v r. 2020, aby si požádali nejdéle do vánoc o vrácení vstupného s výjimkou koncertu PRAGUE CELLO QUARTET, které je přesunuto na 7.4.2021 a a vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud jste si vstupenky rezervovali telefonicky nebo v kanceláři KD - prosím zavolejte nám pro ověření Vaší rezervace (494 371 693).

JAK VRÁTIT VSTUPENKY A ZÍSKAT ZPĚT VSTUPNÉ:

1. Pokud jste si vstupenky objednali přes internet a máte e-vstupenku/y, bude vám u zrušených představení částka automaticky vrácena na váš účet

2. Pokud jste si vstupenky zakoupili v KD:
2a) - napište nám, prosím, na e-mail dobesova@tyniste.cz nebo sdělte telefonicky (494 371 693):
- název představení
- počet a čísla vašich vstupenek (vlevo dole na vstupence)
- vaše číslo účtu
- vaše jméno
převedeme částku na váš účet (vstupenky roztrhejte a zahoďte)

2b) - přineste vstupenky do kanceláře KD, vrátíme vám hotovost (doporučujeme nejprve se domluvit telefonicky (494 371 693)