Věra Martinová - neděle 12.12.2021 v 19:00 hod. - !!! ZRUŠENO !!!

Vážení příznivci týnišťské kultury,
je mi to líto, ale vzhledem k okolnostem jsem nucena zrušit koncert Věry Martinové, který byl naplánovaný na neděli 12.12.2021. 
Důvodem jsou současné vládní restrikce.
Už dávno jsem avizovala, že koncert bude pro všechny nebo pro nikoho. Nemám to srdce ani povahu (ba ani drzost) vás rozdělovat na občany I. a II. kategorie. Čekala jsem do poslední chvíle, že se třeba něco změní (dokud byla možnost prokázat se testem, nešlo právně o diskriminaci).Jen na okraj - ne na moji omluvu, ale spíš pro vaši informaci - co ono rozdělování skupin lidí určenou osobou v důsledku dle Trestního zákoníku 40/2009 Sb. §402 znamená.
Cituji:
(1)" Kdo uplatňuje ...  třídní segregaci nebo jinou podobnou diskriminaci skupiny lidí, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let."
(2) "Odnětím svobody na deset až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,  b) vystaví-li takovým činem takovou skupinu lidí nelidskému nebo ponižujícímu zacházení."
A protože povinnost takto segregovat lidi přenesla vláda adresně přímo na pořadatele, pachatelem bych byla nepochybně já (nota bene, když její nařízení klasifikuje Ústavní soud jako protiprávní). 
Děkuji vám všem za pochopení.
Rezervace zůstávají v platnosti a náhradní termín koncertu je v sobotu 10.12.2022.
Dana Dobešová